Inšpiracia

empty 

Ako vybrať ten správny luster do obývačky

20. 10. 2020 | empty Inšpiracia

Obývacia izba býva v našich domácnostiach tou najreprezentatívnejšou miestnosťou, kam vodíme návštevy a užívame si chvíle voľna s rodinou. Z toho dôvodu jej venujeme najväčšiu pozornosť, aby sme sa my, naši blízki a ďalší ľudia, ktorých do nášho kráľovstva pozveme, cítili dobre.

Celý článok ->

empty 

Koľko svetla doma potrebujete a ako vybrať správnu farbu osvetlenia

22. 09. 2020 | empty Inšpiracia

Zariaďujete svoj nový dom, rekonštruujete byt a premýšľate, ako spočítať množstvo svetla a ako rozmiestniť svietidlá, aby ste videli všade tak, ako potrebujete. Nechcete si už ničiť oči v šere kvôli zlému osvetleniu. Svetlo, hlavne jeho nedostatok, má vplyv na našu náladu a energiu, čo pociťujeme hlavne v zime a keď je daždivé počasie. Ak sa doma necítite veľmi dobre a neviete prečo, skúste sa zamerať na osvetlenie vášho bytu.

Celý článok ->

empty 

LED osvetlenie stola pre malého školáka

22. 09. 2020 | empty Inšpiracia

Nastal u vás doma čas, kedy vaše dieťa nastupuje do školy a je potrebné tejto novej skutočnosti prispôsobiť jeho izbu a vybaviť ju novým nábytkom a zariadením? Školák potrebuje miesto na písanie úloh a učenie, skrinku na učebnice, zošity a školské pomôcky a možno prišiel čas aj na väčšiu posteľ.

Celý článok ->

empty 

Ako vybrať LED osvetlenie na vidiecku chalupu?

27. 08. 2020 | empty Inšpiracia

Chalupárčenie patrí u nás k obľúbeným aktivitám pri úniku z mesta. Ak máte to šťastie a vlastníte chatu či chalupu, máte o zábavu postarané. Vždy je potrebné niečo opravovať, vylepšovať, vymieňať za lepšie, ale tiež prijímať hostí, grilovať a užívať si pobyt vonku.

Celý článok ->

empty 

Máte na záhrade vodnú plochu? Dodajte jej glanc správnym LED osvetlením

11. 08. 2020 | empty Inšpiracia

Voda je fascinujúci živel. Vďaka nemu je záhrada miestom, v ktorom sa každý deň deje niečo nové. Lesklá vodná hladina na seba cez deň strháva pozornosť prirodzene. Svoje kúzlo však môže mať aj v noci. Stačí ju len vhodne a vkusne nasvietiť. Aké možnosti v tejto oblasti máte? Rozhoduje predovšetkým umiestnenie aj typ vodnej plochy.

Celý článok ->

empty 

Ako si zariadiť pracovňu pre efektívny home office

27. 03. 2020 | empty Inšpiracia

Práca formou home office nie je na Slovensku úplne bežná, no v posledných dňoch sa stala realitou mnohých zamestnancov. Niekomu práca z domu vyhovuje, iný ju znáša ťažko. Ako si nastaviť správny režim a nespadnúť do extrému prokrastinácie alebo workoholizmu?

Celý článok ->

empty 

Osvetlenie pergoly či altánku. Ako vybrať ideálne vonkajšie LED svietidlá?

24. 01. 2020 | empty Inšpiracia

Neodchádzajte zo záhrady, keď sa zotmie. Rozsvieťte si vo svojej pergole alebo altánku. Poradíme vám, ako vybrať správne vonkajšie osvetlenie, aby ste si mohli užívať letné večery pod príjemným svetlom.

Celý článok ->

empty 

Máte problémy so spánkom? Na vine môže byť zlá posteľ aj nevhodné osvetlenie

27. 04. 2018 | empty Inšpiracia

So spánkom má v dnešnej dobe problémy viac ako polovica dospelých v našej krajine, pričom často je na vine nadmiera stresu, starostí, povinností, ale aj nesprávny výber lôžka či osvetlenia v spálni. Spravte si zo spálne oázu pokoja a naučte sa odpočívať a relaxovať.

Celý článok ->

empty 

V Českej republike sa v roku 2015 zozbieralo 700 ton žiariviek

17. 03. 2016 | empty Inšpiracia

Za minulý rok (2015) Česi dokázali odovzdať celkom 734 ton klasických žiariviek. Tento svetelný zdroj je síce úsporný (oproti volfrámovým žiarovkám) ale obsahuje nebezpečné látky ako je napríklad ortuť. V zozbieraných žiarivkách jej mohlo byť potenciálne až 25 kilogramov.

Celý článok ->

Prevádzkovateľ tohto webu LED Solution s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva súbory cookies pre analytické účely a cielenú reklamu. Prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s týmto postupom. Viac o súboroch cookies nájdete tu.