Inšpiracia

empty 

Ako si zariadiť pracovňu pre efektívny home office

27. 03. 2020 | empty Inšpiracia

Práca formou home office nie je na Slovensku úplne bežná, no v posledných dňoch sa stala realitou mnohých zamestnancov. Niekomu práca z domu vyhovuje, iný ju znáša ťažko. Ako si nastaviť správny režim a nespadnúť do extrému prokrastinácie alebo workoholizmu?

Celý článok ->

empty 

Osvetlenie pergoly či altánku. Ako vybrať ideálne vonkajšie LED svietidlá?

24. 01. 2020 | empty Inšpiracia

Neodchádzajte zo záhrady, keď sa zotmie. Rozsvieťte si vo svojej pergole alebo altánku. Poradíme vám, ako vybrať správne vonkajšie osvetlenie, aby ste si mohli užívať letné večery pod príjemným svetlom.

Celý článok ->

empty 

Máte problémy so spánkom? Na vine môže byť zlá posteľ aj nevhodné osvetlenie

27. 04. 2018 | empty Inšpiracia

So spánkom má v dnešnej dobe problémy viac ako polovica dospelých v našej krajine, pričom často je na vine nadmiera stresu, starostí, povinností, ale aj nesprávny výber lôžka či osvetlenia v spálni. Spravte si zo spálne oázu pokoja a naučte sa odpočívať a relaxovať.

Celý článok ->

empty 

V Českej republike sa v roku 2015 zozbieralo 700 ton žiariviek

17. 03. 2016 | empty Inšpiracia

Za minulý rok (2015) Česi dokázali odovzdať celkom 734 ton klasických žiariviek. Tento svetelný zdroj je síce úsporný (oproti volfrámovým žiarovkám) ale obsahuje nebezpečné látky ako je napríklad ortuť. V zozbieraných žiarivkách jej mohlo byť potenciálne až 25 kilogramov.

Celý článok ->

Prevádzkovateľ tohto webu LED Solution s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva súbory cookies pre analytické účely a cielenú reklamu. Prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s týmto postupom. Viac o súboroch cookies nájdete tu.