Návody

empty

LED pásik pod kuchynskú linku

14. 12. 2016 | empty Návody

Prinášame vám podrobný opis ako zostaviť svietidlo z LED pásku pre dokonalé osvetlenie kuchynskej linky. Podrobne vám vysvetlíte ako na to

Celý článok ->

Ako prerobiť žiarivkové svietidlá pre LED žiarivky?

14. 12. 2016 | empty Návody

Žiarivkové svietidlá pre klasické žiarivky nemožno priamo využiť pre LED trubice. S našou pomocou však získate prehľad v tejto problematike a zistíte ako na to. Prejdeme si legislatívu, zapojenie LED žiariviek a druhy svietidiel.

Celý článok ->

empty

Ako na inštaláciu LED pásiku?

14. 12. 2014 | empty Návody

Krytie u LED pásikov - je dôležité zvoliť správny pásik podľa niekoľkých faktorov . Je nutné vedieť na aký účel budete pásik používať. Podstatné je i zvolené prostredie. Ponúkame LED pásy s krytím aj bez krytia.

Celý článok ->

empty

Ako osvetliť akvárium?

14. 12. 2014 | empty Návody

Mnoho akvaristov rieši problém s osvetlením akvárií . Svietidlá, ktoré sú vyrobené priamo pre akvária, sú väčšinou drahá, preto Vám ponúkame prijateľné riešenie, ktoré prispôsobíte vašim potrebám.

Celý článok ->

Prevádzkovateľ tohto webu LED Solution s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva súbory cookies pre analytické účely a cielenú reklamu. Prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s týmto postupom. Viac o súboroch cookies nájdete tu.