Osvetlenie interiérov

bikesport Predajna Bike Sport s.r.o ------------------------------------------- Zákazník vo svojej novo otvorenej reštaurácii usporil oproti pôvodne navrhnutom svietidlám 80% energie. Výroba prebehla na zákazku v ČR a poskytujeme na ne 3 roky záruku. osvetleni_restaurace Stropné LED svietidlá
Osvetlenie reštaurácie
------------------------------------------- Zákazník vo svojej novo otvorenej reštaurácii usporil oproti pôvodne navrhnutom svietidlám 80% energie. Výroba prebehla na zákazku v ČR a poskytujeme na ne 3 roky záruku.
osvetleni_wellness Stropné LED svietidlá
Osvetlenie wellness
------------------------------------------- Požiadavkou v tomto projekte bola dlhá životnosť a bezúdržbovosť . Zároveň chcel zákazník zvoliť LED svietidlá s príjemným svetlom. S výsledkom bol veľmi spokojný.
osvetleni_wellness LED osvetlenie na kľúč
Kultúrna sála Konětopy
------------------------------------------- Projekt bol realizovaný na kľúč pri rekonštrukcii kultúrneho sály. Použitím LED svietidiel sa zvýšila hladina osvetlenia. Zvolili sme príjemné teplé svetlo.
osvetleni_hospody Designová LED svítidla
Hospoda Konětopy
------------------------------------------- V krčme v Konětopy sme spočítali ideálne hladinu svetla a vybrali ideálny počet a rozmiestnenie svietidiel. Zákazková svetla bola vybavená dreveným rámčekom.
osvetleni_hospody Stropné LED svietidlá
D&D Security a.s
------------------------------------------- Staré žiarivky nepríjemne bzučal, preto sme boli oslovení a priestory bezpečnostné agentúry vybavili novými LED svietidlami. Naviac bolo ušetrených 50% el. energie.
osvetleni_wellness Podhľadové LED panely
Fitness centrum Dee Gym
------------------------------------------- Výmenou takmer 200ks žiariviek za LED panely sme ušetrili cca 2 MWh. Vďaka tomu sa investície veľmi rychla zaplatila prostredníctvom úspory na elektrickej energii.
osvetleni_hospody Přisazené LED panely
Chci systém s.r.o
------------------------------------------- Pomocou výpočtu sme stanovili ideálny počet a výkon LED svietidiel. LED panely sme dodali spolu s rámčekmi pre prisadené k stropu.
osvetleni_wellness Stropné LED panely
a-net Liberec s.r.o
------------------------------------------- Pre popredného poskytovateľa internetového pripojenia v Libereckom kraji sme osvetlili jeho nové priestory spoločnosti pomocou úsporných LED panelov.
osvetleni_wellness Závesné LED panely
škôlka Tučňákov
------------------------------------------- Súkromné škôlky Tučňákov sme navrhli svetelnú zostavu LED panelov s ohľadom na špecifické potreby detí, ktoré potrebujú dostatočné osvetlenie, najmä ak sa hrajú na zemi.
Prevádzkovateľ tohto webu LED Solution s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva súbory cookies pre analytické účely a cielenú reklamu. Prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s týmto postupom. Viac o súboroch cookies nájdete tu.