Osvetlenie interiérov

bikesport Predajna Bike Sport s.r.o ------------------------------------------- Zákazník vo svojej novo otvorenej reštaurácii usporil oproti pôvodne navrhnutom svietidlám 80% energie. Výroba prebehla na zákazku v ČR a poskytujeme na ne 3 roky záruku. osvetleni_wellness LED osvetlenie na kľúč
Kultúrna sála Konětopy
------------------------------------------- Projekt bol realizovaný na kľúč pri rekonštrukcii kultúrneho sály. Použitím LED svietidiel sa zvýšila hladina osvetlenia. Zvolili sme príjemné teplé svetlo.
osvetleni_hospody Designová LED svítidla
Hospoda Konětopy
------------------------------------------- V krčme v Konětopy sme spočítali ideálne hladinu svetla a vybrali ideálny počet a rozmiestnenie svietidiel. Zákazková svetla bola vybavená dreveným rámčekom.
osvetleni_hospody Stropné LED svietidlá
D&D Security a.s
------------------------------------------- Staré žiarivky nepríjemne bzučal, preto sme boli oslovení a priestory bezpečnostné agentúry vybavili novými LED svietidlami. Naviac bolo ušetrených 50% el. energie.
osvetleni_wellness Podhľadové LED panely
Fitness centrum Dee Gym
------------------------------------------- Výmenou takmer 200ks žiariviek za LED panely sme ušetrili cca 2 MWh. Vďaka tomu sa investície veľmi rychla zaplatila prostredníctvom úspory na elektrickej energii.
osvetleni_hospody Přisazené LED panely
Chci systém s.r.o
------------------------------------------- Pomocou výpočtu sme stanovili ideálny počet a výkon LED svietidiel. LED panely sme dodali spolu s rámčekmi pre prisadené k stropu.
osvetleni_wellness Stropné LED panely
a-net Liberec s.r.o
------------------------------------------- Pre popredného poskytovateľa internetového pripojenia v Libereckom kraji sme osvetlili jeho nové priestory spoločnosti pomocou úsporných LED panelov.
osvetleni_wellness Závesné LED panely
škôlka Tučňákov
------------------------------------------- Súkromné škôlky Tučňákov sme navrhli svetelnú zostavu LED panelov s ohľadom na špecifické potreby detí, ktoré potrebujú dostatočné osvetlenie, najmä ak sa hrajú na zemi.
bikesport Lunapark - centrum Babylon Liberec ------------------------------------------- Do Lunaparku sme namontovali žiarivkové svietidlá s veľkým výkonom 80W. Tie bolo treba vybaviť ochranným krytom proti mechanickému poškodeniu. Svet medúz s.r.o. ------------------------------------------- Osvetlili sme celý Svet medúz vrátane bistrá, pre ktoré sme dodali zákazkovo vyrobené lustre. Všetky svetlá tu možno stmievať a vytvoriť tak požadovanú atmosféru. Nová reference ------------------------------------------- Osvetlili sme celý Svet medúz vrátane bistrá, pre ktoré sme dodali zákazkovo vyrobené lustre. Všetky svetlá tu možno stmievať a vytvoriť tak požadovanú atmosféru. LT Detailing Osvetlenie LT Detailing ------------------------------------------- Autodielňa firmy LT Detailing si prešla veľkou zmenou, bola rekonštruovaná a vybavená žiarivkovými svietidlami s LED žiarivkami.