Zakázkové osvetlenie

Pre koho je vhodné zakázkové osvetlenie?

Predovšetkým pre priemyselné, verejné a komerčné priestory alebo pre veľkoodberateľov, kterým niektorá zo špecifik súčasných svietidiel nevyhovujú. Svietidlá pre nás vyrábajú predné české spoločnosti. Vďaka tomu sa dá dosiahnúť ideálneho počtu a výkonu svietidiel. To má za následok menší počet svietidiel a tým menšiu investíciu.

Zakázkové LED svietidlá sú profesionálne zkonštruované prednými českými odborníkami, vďaka čomu poskytujeme předĺženu záruku na 3-5 rokov..

Ako postupovať pri návrhu osvetlenia?

Prvá vec, ktorú je potreba urobiť, je kontaktovať nás. Preberieme s vami všetky požiadavky, vyžiadame si potrebné podklady a pustíme sa do práce.

Bude potreba vypracovať světelný projekt. Nebojte sa, pre našich zákazníkov ich zhotovíme zadarmo. Vďaka nemu zistíme koľko a akých výkonných svietidiel bude potreba.

Vypracujeme cenovú kalkuláciu a po vašom ohlase zadáme svietidlá do výroby. To trvá cca 14-30 dní. Potom svietidlá doručíme na vašu adresu. Či budete chcieť zaistiť montáž, je len na Vás.

Čo všetko si musím zariadiť sám?

Nemusíte vôbec nič. Projekt dokážeme zaistiť na kľúč. Od A do Z. Pokiaľ však chcete iba jednotlivé súčasti jako je montáž alebo svetelný projekt, je potrebné zaistiť si konzultáciu, na ktorej sa dohodneme na ďalšom postupe.