Zakázkové osvetlenie

Pre koho je vhodné zakázkové osvetlenie?

Predovšetkým pre priemyselné, verejné a komerčné priestory alebo pre veľkoodberateľov, kterým niektorá zo špecifik súčasných svietidiel nevyhovujú. Svietidlá pre nás vyrábajú predné české spoločnosti. Vďaka tomu sa dá dosiahnúť ideálneho počtu a výkonu svietidiel. To má za následok menší počet svietidiel a tým menšiu investíciu.

Zakázkové LED svietidlá sú profesionálne zkonštruované prednými českými odborníkami, vďaka čomu poskytujeme předĺženu záruku na 3-5 rokov..

Ako postupovať pri návrhu osvetlenia?

Prvá vec, ktorú je potreba urobiť, je kontaktovať nás. Preberieme s vami všetky požiadavky, vyžiadame si potrebné podklady a pustíme sa do práce.

Bude potreba vypracovať světelný projekt. Nebojte sa, pre našich zákazníkov ich zhotovíme zadarmo. Vďaka nemu zistíme koľko a akých výkonných svietidiel bude potreba.

Vypracujeme cenovú kalkuláciu a po vašom ohlase zadáme svietidlá do výroby. To trvá cca 14-30 dní. Potom svietidlá doručíme na vašu adresu. Či budete chcieť zaistiť montáž, je len na Vás.

Čo všetko si musím zariadiť sám?

Nemusíte vôbec nič. Projekt dokážeme zaistiť na kľúč. Od A do Z. Pokiaľ však chcete iba jednotlivé súčasti jako je montáž alebo svetelný projekt, je potrebné zaistiť si konzultáciu, na ktorej sa dohodneme na ďalšom postupe.

Prevádzkovateľ tohto webu LED Solution s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva súbory cookies pre analytické účely a cielenú reklamu. Prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s týmto postupom. Viac o súboroch cookies nájdete tu.