Podhľadové LED panely do kazetových stropov

ED panely do podhľadu sú ideálne do kazetových stropov. Sú dodávané vrátane zdroja a pre montáž nie je potrebné žiadne ďalšie príslušenstvo. Podhľadové LED panely sú náhradou za klasické žiarivky a sú tak vhodné ako kancelárske svietidlá. Sú tenké a elegantné a preto sú univerzálnym svietidlom do všetkých miestností či chodieb. Navyše dokážu ušetriť viac ako 50% spotrebovanej energie oproti žiarivkám.

 • empty

  Všetko o LED paneloch

  Aké sú možnosti uchytenia LED panelov? Farby rámčekov, tvary a typy? To všetko a oveľa viac Vám povieme v tomto článku..
  Celý článok ->
  .
 • empty

  LED osvetlenie pracovne a kancelárie

  Pri osvetlení kancelárie je nutné myslieť na to, že farba svetla ovplyvňuje pracovný výkon a náladu zamestnancov. Pre prácu v kancelárii sa teda najlepšie hodí biela farba svetla, ktorá je veľmi blízka dennému svetlu a povzbudzuje tak pracovný výkon.
  Celý článok ->
  .
 • empty

  LED osvetlenie obývacej izby

  Pre osvetlenie obývačky je najlepšie nakombinovať niekoľko rôznych svietidiel. Svetlá by nemala oslňovať a brániť vo výhľade. Rozhodne by malo byť použité jedno centrálne svietidlo, ktoré však na určité činnosti nestačí (čítanie), na iné činnosti je zas príliš intenzívné (sledovanie TV). Preto je hlavne svietidlo potrebné doplniť ďalšími svietidlami.
  Celý článok ->
  .
 
 
21
138 121138
Značky
 
Farba svetla
Výkon
Zaradenie podľa rozmeru

Stránka 1 z 1 - 19 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 19 položiek celkom

Prevádzkovateľ tohto webu LED Solution s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva súbory cookies pre analytické účely a cielenú reklamu. Prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s týmto postupom. Viac o súboroch cookies nájdete tu.