Solárne LED vonkajšie osvetlenie

Pre osvetlenie verejných priestranstev, parkov či parkovisk možno využíť tiež LED svietidel na solárnu energiu, ktoré vďaka solárnemu systému čerpaju energiu iba z obnoviteľných zdrojov. Vďaka tomu, že svietidlo nepotrebuje priamé napájanie z elektrickej siete, jej možno použiť v ménej dostupnych lokalitách alebo na miestoch, kde niesu doposud zavedene siete elektrického vedenia. LED solárne svietidlo je integraciou solárneho panelu, Li-Fe baterie a LED lampy verejného osvetlení s pohybovym PIR čidlom do jedného produktu. Inteligentny pohybovy systém umožňuje pomocou čidla pohybu meniť intenzitu osvetlenia. Ak čidlo zaznamená pohyb je intenzita osvetlenia 100%, v opačnom prípade sa zníží intenzita osvetlenia na 30%. Vďaka tomuto spojeniu prináša toto solárne svietidlo riešenie, ktoré je dlhodobě energeticky nenáročné a zároveň dosahuje vysokéj svietivosti pri nízkom príkone. Pritom dlhodobe nevyžaduje nutnu údržbu.

 
117
1020 11171020
Značky
Výkon

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

 • Skladom (15 ks) Záruka: 2 roky

  Výkon: 15W. Svietivosť: 1600lm. Teplota svetla: 4000K. Krytie: IP65. Vyžarovací uhol: 140°. Energetická trieda: A++.

  €117,61
 • Momentálne nedostupné Záruka: 3 roky

  Revolučné LED svietidlo s výkonom 15W s čipmi Cree je vybavené solárnym panelom. Nie je tak nutné ho pripájať k el. sieti. Možno vybaviť PIR čidlom, väčším solárnym panelom alebo akumulátorom. 3-ročná záruka!

  od €588,20
 • Momentálne nedostupné Záruka: 3 roky

  Revolučné LED svietidlo s výkonom 20W s čipmi Cree je vybavené solárnym panelom. Nie je tak nutné ho pripájať k el. sieti. Možno vybaviť PIR čidlom, väčším solárnym panelom alebo akumulátorom. 3-ročná záruka!

  od €627,41
 • Momentálne nedostupné Záruka: 3 roky

  Revolučné LED svietidlo s výkonom 24W s čipmi Cree je vybavené solárnym panelom. Nie je tak nutné ho pripájať k el. sieti. Možno vybaviť PIR čidlom, väčším solárnym panelom alebo akumulátorom. 3-ročná záruka!

  od €666,63
 • Momentálne nedostupné Záruka: 3 roky

  Revolučné LED svietidlo s výkonom 30W s čipmi Cree je vybavené solárnym panelom. Nie je tak nutné ho pripájať k el. sieti. Možno vybaviť PIR čidlom, väčším solárnym panelom alebo akumulátorom. 3-ročná záruka!

  od €705,84

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Prevádzkovateľ tohto webu LED Solution s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva súbory cookies pre analytické účely a cielenú reklamu. Prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s týmto postupom. Viac o súboroch cookies nájdete tu.