Vážení zákazníci, prevádzka e-shopu je neobmedzená, nedostupná sú výdajné miesta spoločnosti Uloženka.

Solárne LED vonkajšie osvetlenie

Pre osvetlenie verejných priestranstiev, parkov či parkovísk možno využíť tiež LED svietidlá na solárnu energiu, ktoré vďaka solárnemu systému čerpajú energiu iba z obnoviteľných zdrojov. Vďaka tomu, že svietidlo nepotrebuje priame napájanie z elektrickej siete, je možno použiť v menej dostupných lokalitách alebo na miestach, kde niesu zatiaľ zavedené siete elektrického vedenia. LED solárne svietidlo je integraciou solárneho panelu, Li-Fe batérie a LED lampy verejného osvetlenia s pohybovym PIR čidlom do jedného produktu. Inteligentný pohybovy systém umožňuje pomocou čidla pohybu meniť intenzitu osvetlenia. Ak čidlo zaznamená pohyb je intenzita osvetlenia 100%, v opačnom prípade sa zníží intenzita osvetlenia na 30%. Vďaka tomuto spojeniu prináša toto solárne svietidlo riešenie, ktoré je dlhodobě energeticky nenáročné a zároveň dosahuje vysokéj svietivosti pri nízkom príkone. Pritom dlhodobo nevyžaduje nutnu údržbu.

 
117
706 1117706
Značky
Farba svetla
Výkon

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

 • Inteligentné LED solárne verejné osvetlenie 15W Economy
  Skladom (16 ks) Záruka: 2 roky

  Výkon: 15W. Svietivosť: 1600lm. Teplota svetla: 4000K. Krytie: IP65. Vyžarovací uhol: 140°. Energetická trieda: A++.

  €117,61
 • Inteligentné LED solárne verejné osvetlenie 15W
  Momentálne nedostupné Záruka: 3 roky

  Revolučné LED svietidlo s výkonom 15W s čipmi Cree je vybavené solárnym panelom. Nie je tak nutné ho pripájať k el. sieti. Možno vybaviť PIR čidlom, väčším solárnym panelom alebo akumulátorom. 3-ročná záruka!

  od €588,20
 • Inteligentné LED solárne verejné osvetlenie 20W
  Momentálne nedostupné Záruka: 3 roky

  Revolučné LED svietidlo s výkonom 20W s čipmi Cree je vybavené solárnym panelom. Nie je tak nutné ho pripájať k el. sieti. Možno vybaviť PIR čidlom, väčším solárnym panelom alebo akumulátorom. 3-ročná záruka!

  od €627,41
 • Inteligentné LED solárne verejné osvetlenie 24W
  Momentálne nedostupné Záruka: 3 roky

  Revolučné LED svietidlo s výkonom 24W s čipmi Cree je vybavené solárnym panelom. Nie je tak nutné ho pripájať k el. sieti. Možno vybaviť PIR čidlom, väčším solárnym panelom alebo akumulátorom. 3-ročná záruka!

  od €666,63
 • Inteligentné LED solárne verejné osvetlenie 30W
  Momentálne nedostupné Záruka: 3 roky

  Revolučné LED svietidlo s výkonom 30W s čipmi Cree je vybavené solárnym panelom. Nie je tak nutné ho pripájať k el. sieti. Možno vybaviť PIR čidlom, väčším solárnym panelom alebo akumulátorom. 3-ročná záruka!

  od €705,84

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Prevádzkovateľ tohto webu LED Solution s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva súbory cookies pre analytické účely a cielenú reklamu. Prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s týmto postupom. Viac o súboroch cookies nájdete tu.