Reklamačny poriadok

Po prevzatí tovaru je nutné ho okamžite rozbaliť. Ak je tovar poškodený, je potrebné nás kontaktovať najneskôr do 24 hodín po doručení zásielky. Za tovar poškodený prepravcom neručíme. Ak tovar poškodený prepravcom nahlásite neskôr, nie sme schopní Vám pomôcť. Nevyhadzujte prosím obalový materiál, bude potrebný pre následnú reklamáciu.

Pre rýchle vybavenie reklamácie/vrátenia tovaru využite náš online formulár.

 

V prípade problémov s naším online formulárom postupujte podľa nasledujúceho postupu. 

Pri reklamácii postupujte nasledovne:

1) Vyplňte reklamačný formulár. Na stiahnutie v MS WORD alebo PDF.

2) Tovar zašlite späť na našu adresu: Expandeco - 123LED.sk, Fraňa Kráľa 16, Žarnovica, 96681. Tovar neposielajte na dobierku!

 

Pri vráteniu tovaru v 14-dňovej lehote postupujte nasledovne:

1) Vyplňte formulár odstúpenie od kúpnej zmluvy. na stiahnutie MS WORD nebo PDF.

2) Tovar zašlite späť na našu adresu: Expandeco - 123LED.sk, Fraňa Kráľa 16, Žarnovica, 96681. Tovar neposielajte na dobierku.

 

Reklamácia v našom obchode bude vybavená čo najrýchlejšie, zo zákona najdlhšie do 30-tich dní. Budeme od Vás však potrebovať niekoľko informácií. O priebehu reklamácie Vás budeme informovať. Ak tovar spĺňa nároky na výrobnú chybu a je tak úplne zrejmé, pošleme Vám nový kus z našich skladových zásob.

Na výrobné chyby sa vzťahuje záruka, pokiaľ nie je uvedené inak, 24 mesiacov. Pri vybavení sa riadime platným právnym poriadkom. Podľa zákona máte nárok na vrátenie tovaru zhotovené cez internetový obchod do 14 dní od jeho zakúpenia.

Vady vzniknuté nesprávnym používaním alebo skladovaním nie sme schopní reklamovať.