Rady a tipy

empty

Svetlo na čítanie knihy. Ako ho vybrať, aby bolo zdravé pre oči?

30. 05. 2019 | empty Rady, tipy

Zvykli ste si líhať s knihou, pretože sa vám potom lepšie zaspáva? Podľa niektorých štúdií čítanie niekoľko minút pred spaním navodzuje kvalitnejší spánok.

Celý článok ->

empty

Ako zlikvidovať LED žiarovku?

14. 12. 2016 | empty Rady, tipy

Doslúžila Vám LED žiarovka a je Vám ľúto ju jednoducho vyhodiť do koša? Radi by ste šetrili prírodu? Úsporné CFL aj LED žiarovky je možné recyklovať. Viac sa dozviete v tomto článku.

Celý článok ->

empty

Blikanie LED žiaroviek

12. 05. 2016 | empty Rady, tipy

Stáva sa Vám, že po vypnutí LED žiarovka ešte chvíľu svietiť a alebo dokonca čas od času preblikne? Nevešajte hlavu, elektroinštaláciu prerábať nemusíte. Máme pre Vás jednoduché riešenie.

Celý článok ->

empty

Najlepšie osvetlenie v domácnosti

12. 05. 2015 | empty Rady, tipy

Od roku 2009, keď sa začali kroky na ukončenie používania klasických žiaroviek, sa stala kvalita osvetlenia v domácnostiach citlivou otázkou. Mnoho spotrebiteľov v krajinách EÚ zákaz klasických žiaroviek rozčúlil a zneistil v otázke, ako je vhodne nahradiť s pomocou kompaktných žiariviek alebo svetelných zdrojov LED.

Celý článok ->

empty

Výhody a nevýhody LED osvetlenie

14. 02. 2015 | empty Rady, tipy

LED svietidlá majú svoje špecifiká. Svoje výhody aj nevýhody. V tomto článku Vám všetko dopodrobna vysvetlíme a povieme Vám či pre Vás bude LED osvetlenie tou správnou voľbou.

Celý článok ->

Prevádzkovateľ tohto webu LED Solution s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva súbory cookies pre analytické účely a cielenú reklamu. Prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s týmto postupom. Viac o súboroch cookies nájdete tu.