Rady a tipy

empty

LED pásiky ako osvetlenie interiéru automobilu

13. 3. 2020 | empty Rady, tipy

Chcete oživiť interiér vášho vozidla farebnú šou s RGB LED pásiky alebo len vidieť pod svoje nohy, keď vám spadnú drobné alebo kľúče? Tento článok vám ponúkne niekoľko možností, ako ľahko za pomoci LED pásikov osvetliť interiér automobilu.

Celý článok ->

empty

Stmievanie LED pásikov pomocou vypínača na stene

12. 3. 2020 | empty Rady, tipy

Tento článok vám poskytne rady a pomoc pri prepojení vášho vypínača na stene (napríklad od firiem ABB a Schneider) s LED pásiky za účelom ich stmievanie.

Celý článok ->

empty

Chytré ovládanie LED svetiel pomocou systému dimLED

12. 3. 2020 | empty Rady, tipy

Pomocou ovládača môžete LED pásik alebo iné LED osvetlenie zapnúť alebo vypnúť, meniť intenzitu svetla a v prípade použitia RGB farebného svetla aj meniť alebo prepínať farby. LED svetlo môžete jednoducho riadiť vďaka diaľkovému ovládaniu.

Celý článok ->

empty

Svetlo na čítanie knihy. Ako ho vybrať, aby bolo zdravé pre oči?

30. 05. 2019 | empty Rady, tipy

Zvykli ste si líhať s knihou, pretože sa vám potom lepšie zaspáva? Podľa niektorých štúdií čítanie niekoľko minút pred spaním navodzuje kvalitnejší spánok.

Celý článok ->

empty

Ako zlikvidovať LED žiarovku?

14. 12. 2016 | empty Rady, tipy

Doslúžila Vám LED žiarovka a je Vám ľúto ju jednoducho vyhodiť do koša? Radi by ste šetrili prírodu? Úsporné CFL aj LED žiarovky je možné recyklovať. Viac sa dozviete v tomto článku.

Celý článok ->

empty

Blikanie LED žiaroviek

12. 05. 2016 | empty Rady, tipy

Stáva sa Vám, že po vypnutí LED žiarovka ešte chvíľu svietiť a alebo dokonca čas od času preblikne? Nevešajte hlavu, elektroinštaláciu prerábať nemusíte. Máme pre Vás jednoduché riešenie.

Celý článok ->

empty

Najlepšie osvetlenie v domácnosti

12. 05. 2015 | empty Rady, tipy

Od roku 2009, keď sa začali kroky na ukončenie používania klasických žiaroviek, sa stala kvalita osvetlenia v domácnostiach citlivou otázkou. Mnoho spotrebiteľov v krajinách EÚ zákaz klasických žiaroviek rozčúlil a zneistil v otázke, ako je vhodne nahradiť s pomocou kompaktných žiariviek alebo svetelných zdrojov LED.

Celý článok ->

empty

Výhody a nevýhody LED osvetlenie

14. 02. 2015 | empty Rady, tipy

LED svietidlá majú svoje špecifiká. Svoje výhody aj nevýhody. V tomto článku Vám všetko dopodrobna vysvetlíme a povieme Vám či pre Vás bude LED osvetlenie tou správnou voľbou.

Celý článok ->

Prevádzkovateľ tohto webu LED Solution s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva súbory cookies pre analytické účely a cielenú reklamu. Prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s týmto postupom. Viac o súboroch cookies nájdete tu.