LED verejné (pouličné) osvetlenie

Dlhodobo sa zabýváme rekonštrukciou, návrhom a realizacou sústav verejného osvetlenia. Náhradou zastaralych svietidel za LED technologiu dokážeme zvýšiť hladinu svetla a dosiahnuť pri tom finančnych úspor za elektricku energiu. Ponúkame Vám komplexnu riešenie na kluč ale i priamy predej jednotlivých svietidel, ktorá držíme skladom. Veľký dôraz dbáme na výber výrobcov a dodavatelov. Vďaka tomu dosahujeme vysokej kvality dodávanych výrobkov. Niektore typy svietidel vyrábáme alebo sa piamo na ích návrhu podieľame.

S návrhom optimálnej sústavy LED verejného osvetlenia súvisí svetelný projekt. Ten nám pomôže vybrať optimálny počet a výkon lámp. Navyše ho pre vás vypracujeme úplne zadarmo. Svietidlá pre vašu obec alebo mesto potom necháme vyrobiť na mieru. Po konzultácii sme schopní zabezpečiť aj montáž osvetlenia. Záručný aj pozáručný servis je u nás samozrejmosťou.

Prezrite si naše referencie z obcí a miest, kde sme už verejné LED osvetlenie inštalovali:

 
27
1020 1271020
Značky
Výkon

Stránka 1 z 1 - 22 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 22 položiek celkom

Prevádzkovateľ tohto webu LED Solution s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva súbory cookies pre analytické účely a cielenú reklamu. Prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s týmto postupom. Viac o súboroch cookies nájdete tu.