LED verejné (pouličné) osvetlenie

Dlhodobo sa zabýváme rekonštrukciou, návrhom a realizacou sústav verejného osvetlenia. Náhradou zastaralych svietidel za LED technologiu dokážeme zvýšiť hladinu svetla a dosiahnuť pri tom finančnych úspor za elektricku energiu. Ponúkame Vám komplexnu riešenie na kluč ale i priamy predej jednotlivých svietidel, ktorá držíme skladom. Veľký dôraz dbáme na výber výrobcov a dodavatelov. Vďaka tomu dosahujeme vysokej kvality dodávanych výrobkov. Niektore typy svietidel vyrábáme alebo sa piamo na ích návrhu podieľame.

S návrhem optimální soustavy LED veřejného osvětlení souvisí světelný projekt. Ten nám pomůže vybrat optimální počet a výkon lamp. Navíc ho pro vás vypracujeme zcela zdarma. Svítidla pro vaši obec nebo město pak necháme vyrobit na míru. Po konzultaci jsme schopni zajistit také montáž osvětlení. Záruční i pozáruční servis je u nás samozřejmostí.

Prohlédněte si naše reference z obcí a měst, kde jsme již veřejné LED osvětlení instalovali:

 
97
700 197700
Značky
Výkon

Stránka 1 z 1 - 14 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 14 položiek celkom

Prevádzkovateľ tohto webu LED Solution s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva súbory cookies pre analytické účely a cielenú reklamu. Prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s týmto postupom. Viac o súboroch cookies nájdete tu.