RGB Ovládač pro LED pásiky 230V

 
  • 1 z 2
 
Dostupnosť Skladom (4 ks)
Cena €19,63 bez DPH
€23,55    
Kód tovaru 063942
Značka T-LED
Kategória LED ovládače
Záruka 2 roky
 

Programovateľný ovládač pre RGB LED pásiky na 230V - RF (rádiofrekvenčné ovládanie) umožňuje diaľkovo ovládať intenzitu jasu, nastavenie farieb, farebných prechodov a ich rýchlosť. Prijímač môže byť ukrytý (za múrom, sadrokartónom či v skrini), nie je nutná priama viditeľnosť prijímača pre ovládač.

Možno pripojiť až 100m RGB LED pásiku na 230V.

Popis ovládania: 28 tlačidiel, 7 prednastavených farieb, 5 predvolieb pre nastavenie vlastné farby s možnosťou nastavenia automatického prepínania týchto nastavených farieb, prepínanie 3 alebo 7 farieb, prelínanie 3 alebo 7 farieb, možnosť nastavenia rýchlosti efektov a intenzity jasu pri statickej farbe.

Nastavenie predvoľby farby: navoľte krátkym stlačením predvoľbu, nastavte farbu šípkami jednotlivých farieb, pridržte dlhšie opäť predvoľbu, farba je uložená v pamäti.

Upozornenie .: Ovládač nie je určený pre LED pásky so vstupným napätím 12V/24V.

                         V prípade odstrihnutia RGB konektora sa na zariadenie nevzťahuje záruka!

Odporúčame prijímač, inštalovať v min. 30 - 50cm vzdialenosti od zdroja rušenia, teda napr .: (kovových konštrukcií, napätie 230V, transformátorov, LED driverov, AL profilov atď.), Ak je to možné, tak prijímač natočiť textom smerom k ovládaču. Prijímač má anténu, pod textom.

Podobný produkt

Farba tela (?) čierná
Rozmery 95 x 67 x 26mm
Vstupné napätie (?) AC 230V

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: