Prokognitívny podhľadový LED panel 60 x 60cm 40W
Popis
Ľudský organizmus je stále naladený na striedanie svetla a tmy. Dnes však trávime väčšinu času pod umelým svetlom, ktoré často škodí zraku, spánku aj celkovému zdraviu, a práve preto záleží na tom, aké kvalitné svetlo máme okolo seba.
Prokognitívne osvetlenie síce slnko úplne nenahradí, ale dokáže sa mu veľmi priblížiť a pomáha nám lepšie sa sústrediť, cítiť sa menej unavení a fungovať prirodzenejšie počas celého dňa.

Ideálne využitie
Tento panel nájde svoje uplatnenie všade, kde je potrebné zabezpečiť optimálne podmienky pre výkon a koncentráciu.
Vzdelávacie zariadeniaPodpora sústredenia a výkonu študentov.
Kancelárie a komerčné priestoryZvýšenie produktivity a komfortu zamestnancov.
Zdravotnícke zariadeniaPrecízne osvetlenie pre lekárov aj pacientov.

Ako si stoja jednotlivé svetelné zdroje v porovnaní so slnkom?




| Energetická trieda | F |
| Farba produktu | biela |
| Farba svetla (?) | denná biela |
| Index podania farieb (CRI) (?) | >80 Ra |
| Krytie (?) | IP20 |
| Materiál (?) | eloxovaný hliník, PC |
| Pracovná teplota (?) | -20°C až 40°C |
| Rozmery | 595 x 595 x 34 mm |
| Stmievateľné (?) | NIE (po výmene zdroja ÁNO) |
| Svetelný tok (?) | 3650 lm |
| Teplota chromatickosti (?) | 5000 K |
| Tvar | hranatý |
| Vstupné napätie (?) | AC 230 V |
| Výkon (?) | 40 W |
| Vyžarovací uhol (?) | 90° |
| Zaradenie podľa rozmeru | 600 x 600 mm, 60 x 60 cm |
| Záruka | 5 rokov |
| Životnosť (?) | až 50 000 hodín |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.










