DimLED prijímač pre LED pásiky

 
Najpredávanejšie
  • 1 z 5
 

Komunikácia: RF 2,4GHz. Napätie: DC 5-36V. Zaťaženie: 8A (12V 96W, 24V 192W).

Dostupnosť Skladom (1386 ks)
Cena €10,30 bez DPH
€12,36    
Kód tovaru 069001
Značka T-LED
Kategória Ovládače radu DimLED
Záruka 2 roky
 

Rádiofrekvenčný prijímač stmievač pre LED produkty, prijímač môže byť ukrytý (za múrom, sadrokartónom či v skrini), nie je nutná priama viditeľnosť prijímača pre ovládač.
Prijímač má konektor pre pripojenie tlačidla, ktorým možno prijímač manuálne ovládať. Možno teda prijímač ovládať ako diaľkové, tak manuálne napríklad tlačidlom.

Prijímač je kompatibilný so všetkými ovládačmi série dimLED !!!

Pre ovládanie viac okruhov je nutné použiť jeden prijímač na každý okruh. Na každý prijímač je možné napárovať až 10 rôznych ovládačov radu dimLED a tak ovládať z niekoľkých miest.

V prípade prerušenia a potom opätovného pripojenie napájania (napríklad prerušením napájania zdroja) má tento prijímač pamäť nastavenia intenzity (intenzita osvetlenia sa vráti na naposledy nastavenú).

Odporúčame prijímač, inštalovať v min. 30 - 50cm vzdialenosti od zdroja rušenia, teda napr.: (kovových konštrukcií, napätie 230V, transformátorov, LED driverov, AL profilov atď.), Ak je to možné, tak prijímač natočiť textom smerom k ovládaču. Prijímač má anténu, pod textom.

Podobné produkty

Dosah 30 až 100 m
Prenosová frekvencia 2,4 GHz
Prúdové zaťaženie 1x 8 A (12 V 96 W, 24 V 192 W)
Rozmery 97 x 33 x 18 mm
Vstupné napätie (?) DC 5-36 V
Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
PH Avatar autora Ovládanie z troch miest 18.8.2021 19:25
Dobrý deň, pri tomto produkte sa píše, že je možné pripojenie aj manuálneho tlačidla. Je možné pripojenie aj dvoch? Chcel by som totiž v spálni zrealizovať osvetlenie tak, že pri vypínači stropného svetla by som umiestnil Bezdrôtový ovládač dimLED nástenný 1-kanálový, ktorým by sa zapol/vypol LED pás na posteli. Chcel by som ale, aby bolo toto osvetlenie vypínateľné/zapínateľné aj z bokov čela postele tak, aby ho mohol ovládať (aj stmievať) každý človek na svojej strane. Myslíte, že by to bolo možné nejakým spôsobom zrealizovať? Ďakujem
Odpovedať