Pohybový senzor radarový

 
  • 1 z 2
 
Dostupnosť Skladom (567 ks)
Cena €11,46 bez DPH
€13,75    
Kód tovaru 06822
Značka T-LED
Kategória Príslušenstvo LED osvetlenie
Záruka 2 roky
 

Radarové pohybové čidlo funguje na inom princípe ako bežná PIR čidla. Toto čidlo je vybavené veľmi citlivým a spoľahlivým senzorom, ktorý pracuje na princípe vysielania vysokofrekvenčných radiomagnetických (radarových) vĺn. Ak je pole narušené pohybom, senzor spustí svetlo. Snímač pracuje aj cez dvere, okná, či tenké steny. U snímača je možné regulovať dosah (1 - 8m), čas, súmrakové nastavenie alebo či zopne pred otvorením dverí, alebo až po ich otvorení.

Čidlá, ktoré sú k dostaniu v bežných supermarketoch či všeobecných elektro-obchodoch nedokážu spínať LED svetelné zdroje. Čidlá, ktoré ponúkame, sú určené pre všetky svetelné zdroje vrátane LED.

Snímač po určitej dobe rozopne, keď zaregistruje pohyb, opäť zopne. Po vypršaní vami nastaveného časového limitu môže dôjsť k situácii, že budete chvíľu po tme. Ak chcete aby svetlo vo vašej prítomnosti nezhaslo, je vhodné použiť infračervené čidlo z našej ponuky.

Citlivosť PIR čidla 2-2000 Lux
Časové rozpätie PIR čidla 8 sekúnd - 12 minút
Dosah PIR čidla 1-8 m
Vstupné napätie (?) AC 230 V
Vyžarovací uhol (?) 360°
Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
O Avatar autora 26.1.2019 20:52
je vhodny na schodisko ...osvetlenie schodov?
Odpovedať
LR Avatar autora 28.1.2019 08:27
Určite môžete, je však nutné dbať na to, že snímač reaguje aj cez múry napr. Zo sadrokartónu, cez dvere. Ak takýto prípad nastane, mal by ste ho ľahko vyriešiť tým, že snímaču znížite dosah.
MP Avatar autora Pohybový senzor radarový MS2-N 6.10.2021 18:32
Podľa popisu má mať odber v kľudovom stave 0,9W. Omyl. V skutočnosti má 9W. Ak chcete ušetriť 2W LED ovetlením, tak neušetríte, lebo samotný trvalý odber ďaleko prevyšuje odber LED svetla. Lacnejšie bude, nechať trvale svietiť LED žiarovku do 9W a čidlo nepoužiť. Chcel som ho použiť do schodišťa, ale najnovšia elektronika v našom dome s tým fungovať nebude. Bolo by treba natiahnuť nové vodiče s trvalým napätím 220V pre tento senzor. Vtedy by sa dalo použiť aj viacero senzorov. Pričom úspora energie nie je žiadna. Ale za komfort sa platí...
Odpovedať
LR Avatar autora Pohybový senzor radarový MS2-N 12.10.2021 09:01
Dobrý deň, snímač má v nesepnutém režime odber cca 0,5W, máme to zmerané.