PIR Pohybové čidlo s vypínačom

 
  • 1 z 4
 
Dostupnosť Skladom (300 ks)
Cena €6,85 bez DPH
€8,22    
Kód tovaru 06824
Značka T-LED
Kategória Príslušenstvo LED osvetlenie
Záruka 2 roky
 

PIR pohybové čidlo určené do krabičky, sníma pohyb na základe tepelného žiarenia, ktoré vyžaruje ľudské telo v infračervenej časti spektra. Snímač má prepínač s režimami zapnuté, vypnuté a zapnuté ako snímač.

Čidlá, ktoré sú k dostaniu v bežných supermarketoch či všeobecných elektro-obchodoch nedokážu spínať LED svetelné zdroje. Čidlá, ktoré ponúkame, sú určené pre všetky svetelné zdroje vrátane LED.

Snímač po určitej dobe rozopne, keď zaregistruje pohyb, opäť zopne. Po vypršaní vami nastaveného časového limitu môže dôjsť k situácii, že budete chvíľu po tme. Ak chcete, aby svetlo vo vašej prítomnosti nezhaslo, je vhodné použiť infračervené čidlo z našej ponuky.

Časové rozpätie PIR čidla 10 sekúnd - 7 minút
Dosah PIR čidla <9 m
Krytie (?) IP20
Prúdové zaťaženie max. 500 W, Vláknová žiarovka = 200 W
Spotreba v kľudovom stave 0,5 W
Vstupné napätie (?) AC 230 V
Vyžarovací uhol (?) 160°
Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
MP Avatar autora Nekúpil 19.9.2023 16:16
Mám podobný a má v Stand By odber 24W, musím ho vyhodť lebo spína 4W LED žiarovku. Keby táto svietila stále, ale bez senzora, ušetril by som na spotrebe elektriny. A tento váš má akú spotrebu bez žiarovky? To je dôležitý údaj. Prečo ho neuvádzate?
Odpovedať
JV Avatar autora Nekúpil 20.9.2023 08:34
Dobrý den. PIR Pohybové čidlo s vypínačem má spotřebu ve stand-by 0.5W. Tuto informaci naleznete ve složce "soubory" a v manuálu PDF, který je volně ke stažení. Tuto informaci uvedeme do parametrů. Děkujeme za Váš dotaz.