Lepiaca páska HS-ALUFIX

 
 
Cena od €1,28 bez DPH
od €1,53
Značka T-LED
Kategória Príslušenstvo pre LED pásiky
Záruka 2 roky
Zvoľte variant
Kód tovaru 09701 Délka 2m Skladom (32 ks) €1,53
€1,28 bez DPH
   
Kód tovaru 09702 Délka 33m Skladom (1 ks) €19,57
€16,31 bez DPH
   
 

Obojstranná lepiaca páska slúži na prilepenie hliníkových profilov. Pásky HS môžu byť použité vo vnútorných i vonkajších aplikáciách, je možné nimi nahradiť nity, bodové zvary, tekuté lepidlá či ostatné trvalé upevnenie. Táto páska je veľmi dobre priľnavá, vyznačuje sa vysokou pevnosťou v ťahu, vysokú adhéziou v šmyku a pri odlupe a odolnosťou proti migrácii zmäkčovadiel. Pásky sú vyrobené z akrylovej peny, ktorá je viskoelastická, absorbuje energiu a relaxáciou napätí, vďaka tomu majú jedinečné vlastnosti. Zloženie zaručuje mimoriadnu životnosť a odolnosť proti rozpúšťadlám a vlhkosti.

 

PARAMETRE:
Rozmery: výška 0,8 mm, šírka 15mm, balenie dĺžka 2m alebo 33m

Farba: svetlo šedá

Nasledujúce technické informácie a údaje sú len reprezentatívne alebo typické a nemali by byť používané na účely špecifikácie.
Pevnosť pri odlupu 90 ° 100 / 100mm

Pevnosť v ťahu kPa 600

Max.predĺženie 200%

Prevádzková teplota -20 ° C - 120 ° C

Skladovacia doba je 24 mesiacov od dátumu výroby, skladovania pri 4 ° C až 38 ° C a relatívnej vlhkosti 0-95%. Optimálne podmienky skladovania sú 22 ° C a 50% relatívnej vlhkosti.

Technické parametre pásik sa nemení ani po uplynutí skladovacie doby. Odporúčame však používať pred dátumom skladovacie doby.
Překladač Google pro firmy:Translator ToolkitPřekladač webových stránek

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Prevádzkovateľ tohto webu LED Solution s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva súbory cookies pre analytické účely a cielenú reklamu. Prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s týmto postupom. Viac o súboroch cookies nájdete tu.