Dotykový stmievač LED pásku do profilu so svorkami

 
  • 1 z 5
 

Napätie: DC 9-28V. Zaťaženie: 10A/12V, 7,5A/24V, max. 120W.

Dostupnosť Skladom (409 ks)
Cena €10,68 bez DPH
€12,81    
Kód tovaru 061211
Značka LED Solution
Kategória LED ovládače
Záruka 2 roky
 

Stmievač malých rozmerov je vhodný pre stmievanie LED pásikov v hliníkových lištách čiže profiloch. Stmievač zapojíte medzi pásik a zdroj. Spínač funguje na dotyk prstov cez profil. Dotykom môžete pásik zapínať, vypínať a stmievať. Po nastavení úrovne svitu si stmievač po vypnutí a zapnutí pamätá posledné nastavenie.

Stmievač malých rozmerov je vhodný pre stmievanie LED pásikov v hliníkových lištách čiže profiloch. Stmievač zapojíte medzi pásik a zdroj. Spínač funguje na dotyk prstov cez krycie difúzor. Dotykom môžete pásik zapínať, vypínať a stmievať. Po nastavení úrovne svitu si stmievač po vypnutí a zapnutí pamätá posledné nastavenie.

Stmievač má dostatočný ovládacie výkon až 120W, avšak dotyková časť profilu pre LED pásky môže byť maximálne 2 metre, to znamená, že dlhšie osvetlenie musí byť oddelené od spínacej - dotykové časti profilu, kde je inštalovaný stmievač - aspoň miniatúrne medzerou, avšak celková dĺžka osvetlenia môže byť do 120W príkonu.

Stmievací modul nedá napojiť pri napájaní pásku z batérie. Funguje len so sieťovými zdrojmi s dvojitou izoláciou (zdroje z našej ponuky). Maximálny prúd je 10A (7,5A pri 24V = 180W).

!! Na zdroj je možné napojiť iba jeden dotykový stmievač a nemožno kombinovať s inými ovládačmi, či spínačom stmievania !!

!! Vyvarujte sa napojenie na dlhý prívodný kábel od zdroja ku stmievačmi. Odporúčame maximálne 2m dlhý prívodný kábel !!

Používajte výhradne hrotovú spájku! Bežná trafospájka môže poškodiť súčiastky na produkte.

Podobné produkty

Farba signalizujúca diódy žltá
Prúdové zaťaženie 10 A (12 V) / 7,5 A (24 V)
Rozmery 10 x 50 x 5 mm
Rozsah stmievania 0 - 100%
Vstupné napätie (?) DC 9-28 V
Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
PH Avatar autora Chyba 18.10.2023 13:15
Ja som už bezradný vôbec to nejde nastaviť na stránke je písané Max 2 M pásik v manuálu Max 3m mám aj oddelený pásik medzerou všetko podľa pokynov no nastaviť čas nejde ani nezablika ako piše po 0,7s vie mi niekto poradiť?
Odpovedať
JV Avatar autora Chyba 19.10.2023 11:42
Dobrý den. Pokud máte potíže s uvedením čidla do provozu i po prostudování návodu a jeví se jako vadný kus. Pošlete nám jej prosím na reklamaci. Taktéž mě můžete kontaktovat na email jakub.vitek@ledsolution.cz a do zprávy přiložit video a fotografie zapojení. Mrzí nás, že máte s produktem potíže. S pozdravem. Jakub Vítek. 123LED.sk