Detektor dymu na batériu

 
  • 1 z 8
 
Dostupnosť Skladom (4 ks)
Cena €6,17 bez DPH
€7,40    
Kód tovaru P56501
Značka EMOS
Kategória Termostaty a detektory
Záruka 2 roky
 

Detektor dymu, ktorý rýchlo odhalí hroziace nebezpečenstvo. V prípade zistenia prítomnosti dymu začne detektor hlasno pípať a súčasne sa rozbliká červená LED dióda. Z bezpečnostného hľadiska nemožno alarm stíšiť ani vypnúť. Zostane aktívny do doby, než sa vzduch opäť vyčistí.

Ideálne je detektor nainštalovať do každej miestnosti v dome, avšak musíte sa vyhnúť kuchyni, kúpeľni, či garáži - keďže vodná para, výpary vznikajúce pri varení alebo výfukové plyny môžu spúšťať falošné poplachy. V prípade, že túto možnosť nemáte umiestnite ho aspoň 1 do každého poschodia.

EMOS GS536 vás udrží v bezpečí 10 rokov. Ak v priebehu zabudnete dátum jeho expirácie, pripomenie vám ho štítok na zadnej strane - konkrétne nápis "zariadenie nahradiť.

Hlavnou výhodou tohto detektora dymu je lacný prevádzku. Pri živote udrží detektor dymu EMOS iba jedna alkalická 9V batéria. Na nabíjaciu batériu v tomto prípade zabudnite, pre správne fungovanie detektora má nedostatočné napätie (len 1,2 V). Na potrebu nového zdroja energie vás detektor sám začne upozorňovať 30 dní pred úplným vybitím. Akonáhle mu vyhoviete, máte zase na dlhú dobu pokoj - výmena batérie vás čaká približne 1 × ročne.

Súčasťou balenia je 9V batéria.

Ďalšou výhodou je jednoduchá montáž, detektor možno ľahko nainštalovať na stenu či na strop. Presné konštrukcie nájdete v manuáli. V balení tiež nájdete všetky potrebné príslušenstvo - montážne podložku, hmoždinky aj skrutky.

Podobné produkty

Hlasitosť signalizácie >85 dB vo vzdialenosti 3m
Napájanie batérie (1x 9V)
Prevádzková vlhkosť 5 – 95 %
Rozmery ø90 x 33 mm
Typ signalizácia optická aj zvuková
Životnosť (?) 10 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: