COB LED pásik 10W/m 12V bez krytia IP20 Projekt 50m návin
Popis
LED pásik s výkonom 10 W/m na 12 V v projektovom návine 50 metrov je kvalitnejšie riešenie určené pre profesionálne inštalácie, rozsiahlejšie realizácie aj náročných používateľov, ktorí kladú dôraz na spoľahlivosť, životnosť a celkovú kvalitu osvetlenia. Vďaka dlhému návinu umožňuje inštaláciu súvislých línií bez nutnosti napájania viacerých kratších úsekov, čím odpadá spájkovanie spojov, zrýchľuje sa montáž a minimalizuje riziko chýb.
Použité kvalitné LED diódy, prepojené zlatým drôtom a osadené na dvojvrstvovom medenom PCB podklade, zabezpečujú stabilný výkon, efektívny odvod tepla a dlhodobo konštantnú svietivosť bez výraznej degradácie. LED pásik tak spĺňa nároky na prémiové projekty, kde je kladený dôraz na bezproblémovú prevádzku.
Z výkonu 10 W/m dosahuje svetelný tok až 1100 lm/m pri hustote 480 LED/m, čo zabezpečuje rovnomerné a plynulé svietenie po celej dĺžke. Samozrejmosťou je vysoká vernosť podania farieb s CRI vyšším než 90, vďaka čomu sú farby prirodzené a neskreslené.
Cena je uvedená za 1 meter LED pásika.
Maximálna odporúčaná dĺžka zapojenia v jednom kuse je 5 metrov, pri ktorej nedochádza k viditeľným úbytkom napätia. Pre zachovanie rovnomernej svietivosti pri dlhších inštaláciách odporúčame pri dĺžke nad 10 metrov LED pásik napájať z oboch koncov, aby nedochádzalo k úbytkom napätia.

| Deliteľnosť | každých 2,5 cm |
| Farba svetla (?) | extra teplá biela, teplá biela, denná biela, studená biela |
| Index podania farieb (CRI) (?) | >90 Ra |
| Krytie (?) | IP20 |
| Maximálna dĺžka zapojenia | 5 m (10 m pri zapojení z oboch koncov) |
| Návin na kotúči | 50 m |
| Počet LED | 480 LED/m |
| Pracovná teplota (?) | -15°C až max. 45°C |
| Svetelný tok (?) | 650 lm/m, 1000 lm/m, 1050 lm/m, 1100 lm/m |
| Šírka pásiku | 10 mm |
| Teplota chromatickosti (?) | 2000 K, 3000 K, 4000 K, 6000 K |
| Vstupné napätie (?) | DC 12 V |
| Výkon (?) | 10 W/m |
| Výška pásiku | 2,4 mm |
| Vyžarovací uhol (?) | 180° |
| Záruka | 3 roky |
| Životnosť (?) | až 50 000 hodín |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
