Biely závesný LED panel 30 x 120cm 40W UGR Economy
Popis
Závesný LED panel s rozmerom 30 × 120 cm a výkonom 40 W predstavuje úsporné a spoľahlivé riešenie osvetlenia s účinnosťou 100 lm/W a svetelným tokom 4 000 lm. Súčasťou balenia je aj elegantný lankový závesný systém, vďaka ktorému panel pôsobí moderne a hodí sa najmä do kancelárií, učební, ordinácií alebo ďalších pracovných priestorov.
Mikroprizmatický kryt UGR zabezpečuje rovnomerný rozptyl svetla a výrazne obmedzuje nepríjemné oslnenie, čo prispieva k vyššiemu vizuálnemu komfortu pri dlhodobej práci alebo pobyte v interiéri.
LED panel je možné stmievať po výmene pôvodného nestmievateľného drivera za kompatibilný stmievateľný napájací zdroj. Následne je možné svietidlo ovládať pomocou triakového stmievača.
Spoľahlivé prevedenie, tichá prevádzka bez hučania a životnosť až 50 000 hodín dopĺňa predĺžená záruka 3 roky.




LED panel svieti okamžite na plný výkon, dosahuje vysokú svietivosť a nie je náchylný na časté spínanie. Vďaka tenkému prevedeniu pôsobí elegantne, neprehrieva sa a jednotlivé LED diódy nie sú viditeľné. Samozrejmosťou je tichá a bezúdržbová prevádzka s dlhou životnosťou.
Svietidlo je vhodné na každodenné dlhodobé svietenie v rozsahu približne 10–12 hodín denne. Dlhšia nepretržitá prevádzka môže ovplyvniť životnosť produktu a viesť k strate záruky.
| Energetická trieda | E |
| Farba produktu | biela |
| Farba svetla (?) | denná biela |
| Index podania farieb (CRI) (?) | >80 Ra |
| Krytie (?) | IP20 |
| Materiál (?) | hliník, plast |
| Pracovná teplota (?) | -20°C až 40°C |
| Rozmery | 295 x 1195 x 35 mm |
| Stmievateľné (?) | NIE (po výmene zdroja ÁNO) |
| Svetelný tok (?) | 4000 lm |
| Teplota chromatickosti (?) | 4000 K |
| Tvar | obdĺžnikový |
| Vstupné napätie (?) | AC 230 V |
| Výkon (?) | 40 W |
| Vyžarovací uhol (?) | 85° |
| Zaradenie podľa rozmeru | 300 x 1200 mm, 30 x 120 cm |
| Záruka | 3 roky |
| Životnosť (?) | 50 000 hodín |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
