Biely prisadený LED panel s rámčekom 60 x 60cm 16-35W UGR CCT Projekt
Popis
Prémiový LED panel s nastaviteľným výkonom 16-35 W a efektivitou 130 lm/W za skvelú cenu. Model UGR disponuje unikátnym mikroprizmatickým krytom, ktorý zabezpečuje vynikajúci rozptyl svetla a minimalizuje tak mieru nepríjemného oslnenia. Využitie nájde napr. v učebniach, ordináciách alebo v projekčných štúdiách.
Pomocou DIP prepínača si môžete nastaviť nielen požadovaný výkon – 16 / 18 / 21 / 25 / 27 / 31 / 33 / 35 W, ale aj farbu svetla podľa potreby – teplé biele svetlo (3000 K), neutrálne biele svetlo (4000 K) alebo studené biele svetlo (6000 K).
Súčasťou balenia je hliníkový rámček, ktorý slúži ako montážny prvok pre prisadenie panelu k stropu. Rámček sa skladá zo 4 častí, ktoré jednoducho skompletizujete pomocou vnútorných L úchytov, vďaka čomu nie sú viditeľné žiadne skrutky z pohľadovej strany rámu.
Tento LED panel je dodávaný vrátane kvalitného napájacieho zdroja Lifud s napätím na výstupe v rozmedzí 28-42 V, vďaka čomu naň poskytujeme 5-ročnú záruku.




Moderné technológie, vysoký výkon, odolné prevedenie robia z tohto LED panelu ideálnu voľbu všade tam, kde je vyžadované spoľahlivé a kvalitné osvetlenie aj v náročnejších podmienkach.
LED svietidlá sú vhodné na trvalé denné svietenie maximálne 10 – 12 hodín denne. Dlhšia prevádzka znižuje životnosť a mohla by viesť k strate záruky.
| Činiteľ oslnenia (UGR) | UGR<19 |
| Energetická trieda | D |
| Farba produktu | biela |
| Farba svetla (?) | teplá biela, denná biela, studená biela, voliteľná CCT |
| Index podania farieb (CRI) (?) | >80 Ra |
| Krytie (?) | IP20 |
| Materiál (?) | hliník, plast |
| Rozmery | 600 x 600 x 70 mm |
| Stmievateľné (?) | NIE (po výmene zdroja ÁNO) |
| Svetelný tok (?) | 2080 lm, 2340 lm, 2730 lm, 3250 lm, 3510 lm, 4030 lm, 4290 lm, 4550 lm |
| Teplota chromatickosti (?) | 3000-6000 K |
| Tvar | hranatý |
| Vstupné napätie (?) | AC 230 V |
| Výkon (?) | 16 W, 18 W, 21 W, 25 W, 27 W, 31 W, 33 W, 35 W |
| Vyžarovací uhol (?) | 85° |
| Zaradenie podľa rozmeru | 600 x 600 mm, 60 x 60 cm |
| Záruka | 5 rokov |
| Životnosť (?) | 50 000 hodín |
Inštalácia rámčeka
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
