Biely prisadený LED panel s rámčekom 30 x 120cm 40W IP65 Premium
Popis
Prémiový LED panel s výkonom 40 W poskytuje úsporné a spoľahlivé osvetlenie s vysokou účinnosťou 120 lm/W a svetelným tokom 4 800 lm. Vyžaruje príjemné denné biele svetlo s teplotou 4 000 K, ktoré pôsobí prirodzene a zabezpečuje rovnomerné osvetlenie celého priestoru bez oslnenia a nepríjemného blikania.
Odolná konštrukcia s krytím IP65 v kombinácii s vodoodolným LED driverom umožňuje použitie aj v prostredí s vyššou vlhkosťou či prašnosťou. Vhodné riešenie napríklad pre gastroprevádzky, sprchy a šatne, fitness centrá, laboratóriá, potravinárske prevádzky, autoumyvárne alebo vonkajšie inštalácie.
Súčasťou balenia je hliníkový rámček, ktorý slúži ako montážny prvok pre prisadenie panelu k stropu. Rámček sa skladá zo 4 častí, ktoré jednoducho skompletizujete pomocou vnútorných L úchytov, vďaka čomu nie sú viditeľné žiadne skrutky z pohľadovej strany rámu.
LED panel je možné stmievať po výmene za tento stmievateľný zdroj, ktorý vymeníte za pôvodný nestmievateľný zdroj. Po tejto výmene je možné svietidlo ovládať pomocou triakového stmievača. Je však potrebné počítať s tým, že stmievateľný zdroj už nemá rovnaké krytie ako pôvodný driver, a tým môže dôjsť k zníženiu celkového IP krytia svietidla.
Kvalitný hliníkový rám zabezpečuje efektívny odvod tepla, okamžitý štart bez hučania a dlhá životnosť až 50 000 hodín prináša bezstarostnú prevádzku s minimálnymi nákladmi na údržbu.




Moderné technológie, vysoký výkon, odolné prevedenie a predĺžená 5-ročná záruka robia z tohto LED panelu ideálnu voľbu všade tam, kde je vyžadované spoľahlivé a kvalitné osvetlenie aj v náročnejších podmienkach.
LED svietidlá sú vhodné na trvalé denné svietenie maximálne 10 – 12 hodín denne. Dlhšia prevádzka znižuje životnosť a mohla by viesť k strate záruky.
| Energetická trieda | D |
| Farba produktu | biela |
| Farba svetla (?) | denná biela |
| Index podania farieb (CRI) (?) | >80 Ra |
| Krytie (?) | IP65 |
| Materiál (?) | hliník, plast |
| Rozmery | 300 x 1200 x 70 mm |
| Stmievateľné (?) | NIE (po výmene zdroja ÁNO) |
| Svetelný tok (?) | 4800 lm |
| Teplota chromatickosti (?) | 4000 K |
| Tvar | obdĺžnikový |
| Vstupné napätie (?) | AC 230 V |
| Výkon (?) | 40 W |
| Vyžarovací uhol (?) | 112° |
| Zaradenie podľa rozmeru | 300 x 1200 mm, 30 x 120 cm |
| Záruka | 5 rokov |
| Životnosť (?) | 50 000 hodín |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
