Biely podhľadový LED panel s pružinkami 30 x 120cm 40W IP65 Premium
Popis
LED panel s rozmerom 30 × 120 cm a výkonom 40 W poskytuje úsporné a spoľahlivé osvetlenie s vysokou účinnosťou 120 lm/W a svetelným tokom 4 800 lm. Vyžaruje príjemné denné biele svetlo s teplotou 4000K, ktoré pôsobí prirodzene a zabezpečuje rovnomerné osvetlenie priestoru bez oslňovania a nepríjemného blikania.
Súčasťou balenia sú aj montážne klipy pre vstavanú inštaláciu LED panelu do sadrokartónu. Balenie obsahuje 4 ks držiakov pre pevné a bezpečné uchytenie panelu.
Odolná konštrukcia s krytím IP65 v kombinácii s vodoodolným LED driverom umožňuje použitie aj v prostredí s vyššou vlhkosťou alebo prašnosťou. Závesný LED panel je vhodný napríklad do gastroprevádzok, spŕch a šatní, fitness centier, laboratórií, potravinárskych prevádzok, autoumyvární alebo ďalších priestorov, kde je vyžadované spoľahlivé a odolné osvetlenie.
LED panel je možné stmievať po výmene pôvodného nestmievateľného drivera za kompatibilný stmievateľný napájací zdroj. Následne je možné svietidlo ovládať pomocou triakového stmievača. Je však potrebné počítať s tým, že stmievateľný zdroj už nemusí dosahovať rovnaké IP krytie ako pôvodný driver, čo môže ovplyvniť celkové krytie svietidla.
Kvalitný hliníkový rám zabezpečuje efektívny odvod tepla, vysokú mechanickú odolnosť a dlhú životnosť až 50 000 hodín. Predĺžená 5-ročná záruka je zárukou spoľahlivej prevádzky a kvalitného spracovania.




LED panely svieti okamžite na plný výkon. Dosahujú vysoké svietivosti. Nie sú náchylné na časté spínanie a majú dlhú životnosť. Sú bezúdržbové. Nevydávajú nepríjemné zvuky. Oproti klasickým stropným svietidlám sa neprehrievajú, sú tenké a jednotlivé LED diódy nie sú viditeľné.
LED svietidlá sú vhodné na trvalé dennému svietenia maximálne 10 - 12 hodín denne. Dlhšia prevádzka znižuje životnosť a mohol by viesť k strate záruky.
Podobné produkty
| Energetická trieda | D |
| Farba produktu | biela |
| Farba svetla (?) | denná biela |
| Index podania farieb (CRI) (?) | >80 Ra |
| Krytie (?) | IP65 |
| Materiál (?) | hliník, plast |
| Montážny otvor (?) | 275 x 1175 mm |
| Rozmery | 295 x 1195 x 35 mm |
| Stmievateľné (?) | NIE (po výmene zdroja ÁNO) |
| Svetelný tok (?) | 4800 lm |
| Teplota chromatickosti (?) | 4000 K |
| Tvar | obdĺžnikový |
| Vstupné napätie (?) | AC 230 V |
| Výkon (?) | 40 W |
| Vyžarovací uhol (?) | 112° |
| Zaradenie podľa rozmeru | 300 x 1200 mm, 30 x 120 cm |
| Záruka | 5 rokov |
| Životnosť (?) | 50 000 hodín |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
