Biely podhľadový LED panel 62 x 62cm 16-35W Premium
Popis
Prémiový LED panel s nastaviteľným výkonom a efektivitou až 140 lm/W za skvelú cenu. Tento panel s výkonom 16–35 W a rozmerom 62 × 62 cm sa skvele hodí do podhľadových aplikácií. Jednoducho sa vkladá do kazetových stropov, no je možné ho objednať aj s príslušenstvom pre montáž do sadrokartónu, prisadenie k stropu alebo zavesenie.
Tento model ponúka DIP prepínač nastavenia výkonu. Vďaka tomu je možné nastaviť požadovaný výkon 16 / 18 / 21 / 25 / 27 / 31 / 33 / 35 W.
Tento LED panel je dodávaný vrátane kvalitného napájacieho zdroja Lifud s napätím na výstupe v rozmedzí 28-42 V, vďaka čomu naň poskytujeme 5-ročnú záruku.
LED panel je možné stmievať pomocou triakového stmievača a zdroja 102284 alebo len napájacím zdrojom PL1 od Miboxer.




LED panely svietia okamžite na plný výkon, dosahujú vysokú svietivosť, nie sú náchylné na časté spínanie a majú dlhú životnosť. Sú bezúdržbové, nevydávajú nepríjemné zvuky a oproti klasickým stropným svietidlám sa neprehrievajú. Vďaka tenkému prevedeniu nie sú jednotlivé LED diódy viditeľné.
LED svietidlá sú vhodné na trvalé denné svietenie maximálne 10 – 12 hodín denne. Dlhšia prevádzka znižuje životnosť a mohla by viesť k strate záruky.
| Činiteľ oslnenia (UGR) | UGR<22 |
| Energetická trieda | C |
| Farba produktu | biela |
| Farba svetla (?) | denná biela |
| Index podania farieb (CRI) (?) | >80 Ra |
| Krytie (?) | IP20 |
| Materiál (?) | hliník, plast |
| Pracovná teplota (?) | -20°C až 40°C |
| Rozmery | 620 x 620 x 32 mm |
| Stmievateľné (?) | NIE (po výmene zdroja ÁNO) |
| Svetelný tok (?) | 2240 lm, 2520 lm, 2940 lm, 3500 lm, 3780 lm, 4340 lm, 4620 lm, 4900 lm |
| Teplota chromatickosti (?) | 4000 K |
| Tvar | hranatý |
| Vstupné napätie (?) | AC 230 V |
| Výkon (?) | 16 W, 18 W, 21 W, 25 W, 27 W, 31 W, 33 W, 35 W |
| Vyžarovací uhol (?) | 112° |
| Zaradenie podľa rozmeru | 620 x 620 mm, 62 x 62 cm |
| Záruka | 5 rokov |
| Životnosť (?) | 50 000 hodín |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
