Biely podhľadový LED panel 60 x 60cm 16-35W UGR CCT Projekt
Popis
Prémiový LED panel s nastaviteľným výkonom 16–35 W a efektivitou 130 lm/W za skvelú cenu. Model UGR disponuje unikátnym mikroprizmatickým krytom, ktorý zabezpečuje vynikajúci rozptyl svetla a minimalizuje mieru nepríjemného oslnenia. Využitie nájde napríklad v učebniach, ambulanciách alebo v projekčných štúdiách. Tento panel s výkonom 16–35 W a rozmerom 60 × 60 cm sa skvele hodí do podhľadových aplikácií. Jednoducho sa vkladá do kazetových stropov, no je možné ho objednať aj s príslušenstvom pre montáž do sadrokartónu, prisadenie k stropu alebo zavesenie.
Pomocou DIP prepínača si môžete nastaviť nielen požadovaný výkon – 16 / 18 / 21 / 25 / 27 / 31 / 33 / 35 W, ale aj farbu svetla podľa potreby – teplú bielu (3000 K), neutrálnu bielu (4000 K) alebo studenú bielu (6000 K).
Tento LED panel je dodávaný vrátane kvalitného napájacieho zdroja Lifud s napätím na výstupe v rozmedzí 28–42 V, vďaka čomu naň poskytujeme 5-ročnú záruku.




LED panely svietia okamžite na plný výkon, dosahujú vysokú svietivosť, nie sú náchylné na časté spínanie a majú dlhú životnosť. Sú bezúdržbové, nevydávajú nepríjemné zvuky a oproti klasickým stropným svietidlám sa neprehrievajú. Vďaka tenkému prevedeniu nie sú jednotlivé LED diódy viditeľné.
LED svietidlá sú vhodné na trvalé denné svietenie maximálne 10 – 12 hodín denne. Dlhšia prevádzka znižuje životnosť a mohla by viesť k strate záruky.
| Činiteľ oslnenia (UGR) | UGR<19 |
| Energetická trieda | D |
| Farba produktu | biela |
| Farba svetla (?) | teplá biela, denná biela, studená biela |
| Index podania farieb (CRI) (?) | >80 Ra |
| Krytie (?) | IP20 |
| Materiál (?) | hliník, plast |
| Pracovná teplota (?) | -20°C až 40°C |
| Rozmery | 595 x 595 x 35 mm |
| Stmievateľné (?) | NIE (po výmene zdroja ÁNO) |
| Svetelný tok (?) | 2080 lm, 2340 lm, 2730 lm, 3250 lm, 3510 lm, 4030 lm, 4290 lm, 4550 lm |
| Teplota chromatickosti (?) | 3000-6000 K |
| Tvar | hranatý |
| Vstupné napätie (?) | AC 230 V |
| Výkon (?) | 16 W, 18 W, 21 W, 25 W, 27 W, 31 W, 33 W, 35 W |
| Vyžarovací uhol (?) | 85° |
| Zaradenie podľa rozmeru | 600 x 600 mm, 60 x 60 cm |
| Záruka | 5 rokov |
| Životnosť (?) | 50 000 hodín |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
