Biely podhľadový LED panel 30 x 120cm 40W IP65 Premium
Popis
Biely podhľadový LED panel s výkonom 40 W poskytuje úsporné a spoľahlivé osvetlenie s vysokou účinnosťou 120 lm/W a svetelným tokom 4 800 lm. Vyžaruje príjemné denné biele svetlo s teplotou 4 000 K, ktoré pôsobí prirodzene a zabezpečuje rovnomerné osvetlenie celého priestoru bez oslňovania a nepríjemného blikania.
Odolná konštrukcia s krytím IP65 v kombinácii s vodoodolným LED driverom umožňuje použitie aj v prostredí s vyššou vlhkosťou či prašnosťou. Vhodné riešenie napríklad pre gastro prevádzky, sprchy a šatne, fitness centrá, laboratóriá, potravinárske prevádzky, autoumyvárne alebo vonkajšie inštalácie.
LED panel je možné stmievať po výmene za tento stmievateľný zdroj, ktorý nahradí pôvodný nestmievateľný zdroj. Po tejto výmene je možné svietidlo ovládať pomocou triakového stmievača. Je však potrebné počítať s tým, že stmievateľný zdroj už nemá rovnaké krytie ako pôvodný driver, a tým môže dôjsť k zníženiu celkového IP krytia svietidla.
Kvalitný hliníkový rám zabezpečuje efektívny odvod tepla, okamžitý štart bez hučania a dlhá životnosť až 50 000 hodín prináša bezstarostnú prevádzku s minimálnymi nákladmi na údržbu.




Stropné obdĺžnikové svietidlo je určené primárne do rastrových stropných kazetových podhľadov, no je možné ho prisadiť na akýkoľvek pevný strop pomocou hliníkového rámčeka na prisadenie.
Moderná technológia, vysoký výkon, odolné prevedenie a predĺžená 5-ročná záruka robia z tohto LED panela ideálnu voľbu všade tam, kde je vyžadované spoľahlivé a kvalitné osvetlenie aj v náročnejších podmienkach.
LED svietidlá sú vhodné na trvalé denné svietenie maximálne 10 – 12 hodín denne. Dlhšia prevádzka znižuje životnosť a mohla by viesť k strate záruky.
| Energetická trieda | D |
| Farba produktu | biela |
| Farba svetla (?) | denná biela |
| Index podania farieb (CRI) (?) | >80 Ra |
| Krytie (?) | IP65 |
| Materiál (?) | lakovaný hliník |
| Rozmery | 295 x 1195 x 32 mm |
| Stmievateľné (?) | NIE (po výmene zdroja ÁNO) |
| Svetelný tok (?) | 4800 lm |
| Teplota chromatickosti (?) | 4000 K |
| Tvar | obdĺžnikový |
| Vstupné napätie (?) | AC 230 V |
| Výkon (?) | 40 W |
| Vyžarovací uhol (?) | 112° |
| Zaradenie podľa rozmeru | 300 x 1200 mm, 30 x 120 cm |
| Záruka | 5 rokov |
| Životnosť (?) | 50 000 hodín |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
